Informācija par uzņēmumu

Respo tika dibināts 1990. gadā, un šodien tas ražo aptuveni 200 dažādus piekabju modeļus, kas tiek pārdoti visā Eiropā.

Mēs ticam, ka mūsu attīstība un panākumi arī turpmāk būs atkarīgi no tiem tūkstošiem klientu, kuri izvēlas Respo piekabes, tāpēc mūsu klientiem esam apņēmušies nodrošināt labāko.
Respo Haagised AS misija ir ražot, pārdot un remontēt automašīnu un furgonu piekabes un to piederumus, kā arī veikt pēcpārdošanas apkopi. Mēs vēlamies piedāvāt klientiem pilnvērtīgus augstas kvalitātes risinājumus.

Kvalitāte

Mūsu projektētāju inženiertehniskā pieredze, 3D CAD tehnoloģija un pastāvīga produktu testēšana garantē, ka tiek ievērotas katras piekabes kvalitātes prasības.
Automatizēta ražošana, mūsdienīgi darbgaldi un augstas kvalitātes komponentu izmantošana garantē, ka Respo piekabes varēsiet izmantot ilgu laiku. Visas mūsu piekabes atbilst dažādu ES direktīvu prasībām, komponentes ir pārbaudītas ES laboratorijās, un piekabēm ir tipa apstiprinājuma sertifikāti.

Produkti un produktu izstrāde

Respo produktu klāstā ir dažādas kastes piekabes, furgoni, platformas, pārvietojamās iekārtas, mini dzīvojamās piekabes, piekabes laivu pārvadāšanai, ūdens motocikli, mazas ātrumlaivas, sniega motocikli, sniega pūtēji, automašīnas utt.
Papildus standarta piekabēm mēs piedāvājam arī īpašus elastīgus risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām.
Nepārtraukta produktu izstrāde un esošo modeļu uzlabošana vienmēr ir bijusi mūsu galvenā prioritāte. Mēs sadarbojamies ar vietējo universitāšu zinātniekiem, lai izstrādātu jaunus un ilgtspējīgus risinājumus, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Piederumi, rezerves daļas, apkope un remonts

Ņemot vērā, ka dažādiem klientiem ir dažādas vajadzības, mēs piedāvājam plašu piederumu klāstu, sākot no instrumentu kastēm, sānu paneļu pagarinājumiem, atbalsta statīviem un riteņiem līdz elektriskajām vinčām, brezenta virsmām un pārsegu vākiem.
Tā kā Respo ir zināms ar savu piekabju kvalitāti, mūsu piedāvātās rezerves daļas un piederumi ir izturīgi un augstas kvalitātes.
Mēs piedāvājam arī pēcpārdošanas apkopes un remonta pakalpojumus.

Tirgus

Respo ir viens no pieciem lielākajiem piekabju ražotājiem Ziemeļeiropā un Baltijas valstīs.

respo